Menu Close

Priėmimas į darželius

Priėmimo į ikimokyklines ugdymo įstaigas tvarką Klaipėdos mieste reglamentuoja Vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašas (toliau – Aprašas), patvirtintas 2021 m. gruodžio 22 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-300 „Dėl vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“. (Paspaudus ant pavadinimo turi atsidaryti dokumentas, jį pridedu)

Priėmimas į darželius vyksta internetu: https://www.klaipeda.lt/lt  (Skiltis kairėje – Priėmimas į darželius) arba https://ikimokyklinis.klaipeda.lt/ .

Informacija dėl konsultacijų vykdoma el. paštu adresu: darzeliai@klaipeda.lt <mailto:darzeliai@klaipeda.lt>  ir telefonu (8 46) 39 61 46.

Gyventojų konsultavimas dėl priėmimo į ikimokyklines ir priešmokyklines grupes vyksta Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriuje adresu Liepų g. 7, 102 kab.

Trečiadieniais nuo 13 iki 16.30 val.
Ketvirtadieniais nuo 8.30 iki 11.30 val.
Nurodytu laiku  konsultacijos telefonu neteikiamos. Būtina išankstinė registracija svetainėje <http://darzeliai.klaipeda.lt/> h<http://darzeliai.klaipeda.lt/>ttp://darzeliai.klai<http://darzeliai.klaipeda.lt/>peda.lt<http://darzeliai.klaipeda.lt/>.