Menu Close

Sveikatingumo skyrelis

 

Klaipėdos lopšelio-darželio „Žiburėlis“ visuomenės sveikatos priežiūros veiklos planas 2024 metams (spauskite čia)

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Žiburėlis”  lankančių vaikų profilaktinių sveikatos patikrinimų 2022-2023 m. m. duomenų analizė (spauskite čia)

Mes apsaugoti (spauskite čia)

Klaipėdos miesto lopšelį-darželį ,,Žiburėlis” lankančių mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų 2021-2022 m.m. duomenų analizė (spauskite čia)

Klaipėdos miesto lopšelį-darželį ,,Žiburėlis” lankančių mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų 2020-2021 m.m. duomenų analizė (spauskite čia)

 

Atsargiai erkės (spauskite čia)

 

 

Vaikų priežiūros organizavimas karantino metu atmintinė

 

Atsižvelgdami į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) rekomenduoja žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos likti namuose ir stebėti savo sveikatą.

Norint pateikti informaciją apie save, reikia kreiptis į NVSC šiais būdais:
tel. nr. 8 5 2124098
el. paštu 
info@nvsc.lt
arba  
užpildant formą  http://nvsc.lrv.lt/covid-19

Jeigu šiemet lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112.

Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso galima skambinti NVSC visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562 Continue reading 

Daugiau informacijos https://nvsc.lrv.lt/ ir http://sam.lrv.lt/ tinklapiuose.

Dėl ikimokyklinės ugdymo įstaigos lankančių vaikų medicininių pažymų

 

 

 

 

Skip to content